Способи оплати:

1. Оплата онлайн картою Visa/Mastercard:
Ми пропонуємо зручний та безпечний спосіб оплати замовлення через Інтернет за допомогою кредитних або дебетових карт Visa або Mastercard. Під час оформлення замовлення ви зможете ввести свої платіжні дані на захищеній платіжній сторінці і здійснити оплату одним натисканням кнопки. Ваші дані залишаться конфіденційними, а оплата буде проведена миттєво.

2. Оплата при отриманні на пошті:
Для вашої зручності ми надаємо можливість оплатити замовлення готівкою або картою Visa/Mastercard при отриманні поштового відправлення. При виборі цього способу оплати, ви зможете перевірити замовлення та його відповідність вашим вимогам, а потім здійснити оплату кур'єру чи представника служби доставки.

Будь ласка, зверніть увагу, що при оплаті при отриманні на пошті, деякі додаткові витрати на послуги доставки можуть бути застосовані, а методи оплати можуть варіюватись залежно від регіону та країни.

Ми прагнемо зробити процес оплати максимально простим та надійним, щоб ви могли насолоджуватись покупками з комфортом та впевненістю. Дякуємо, що обрали Kamenyari stone products, із задоволенням допоможемо з будь-якими питаннями щодо оплати вашого замовлення.

ДОСТАВКА


  • Самовивіз із відділення 
  • Доставка в поштомат  
  • Кур'єром за адресою

*Відправлення від 1 до 3 днів, обовязково перевірте товар на цілістність у відділенні пошти.


  • Самовивіз із відділення 

*Відправлення від 1 до 3 днів, обовязково перевірте товар на цілістність у відділенні пошти.