Обмін та повернення згідно законодавства України

Наша компанія "Kamenyari" прагне надати нашим клієнтам тільки якісні товари та високий рівень обслуговування. Однак, якщо виникла необхідність повернути або обміняти придбаний вами товар, ми дотримуємося законодавства України щодо процедури обміну та повернення товарів.

Обмін товару

Згідно з діючим законодавством України, ви маєте право обміняти товар на аналогічний або товар іншої моделі, розміру, кольору тощо, протягом 14 днів з дати придбання, якщо товар не має слідів використання, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також збережена упаковка та етикетки. Вартість товару може бути збільшена або зменшена залежно від його вартості на момент обміну.

Повернення товару

Відповідно до законодавства України, ви маєте право повернути придбаний товар протягом 14 днів з дати його отримання. Для повернення товару необхідно, щоб він не мав слідів використання, був збережений в належному стані, включаючи упаковку та етикетки. Повернення товару здійснюється за рахунок покупця, за винятком випадків, коли товар був пошкоджений або не відповідає замовленню.

Процедура обміну та повернення

Для здійснення процедури обміну або повернення товару, будь ласка, зв'яжіться з нашим відділом обслуговування клієнтів за контактними даними, зазначеними на нашому веб-сайті. Наші співробітники нададуть вам детальну інформацію про процедуру повернення або обміну та надішлють вам необхідні інструкції для подальшої дії.

Просимо вас дотримуватися зазначених умов обміну та повернення товару з метою взаєморозуміння та якісного обслуговування. Наша команда готова допомогти вам у будь-яких питаннях щодо процедури обміну та повернення, і ми дуже вдячні вам за вибір нашої компанії.